Продавець "Prof-Velo" розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
293 відгуків
вул.Каринської 25, Харків, Україна
+380 (63) 276-36-77
+380 (98) 357-93-83
Prof-velo.com.ua

Тюбінги

Надувні тюбінги (санки-тюбінги) по праву завоювали любов дитячої аудиторії.

Останнім часом вони все більше витісняють традиційні рішення для катання з гірок.

Компанія PROF-VELO має власне виробництво тюбінгів BATTLE WAY, що поставляє тюбінги на український ринок з більш ніж  п'ять років і виробляє тюбінги на будь-який смак і потреби – від початкових до високоміцних, дизайнерських, ексклюзивних. Тюбінги від BATTLE WAY- вкрай невибагливий, безпечний і міцний елемент сучасного активного відпочинку. 

Чим же відрізняються тюбінги від звичайних пластикових та металевих санчат?

По-перше, вони значно легші по відношенню до розміру. Вага тюбінгів зазвичай від 2 до 6 кілограмів залежно від розміру. Ось друге, практичніше – в якісно зробленому тюбінгу немає нічого такого, що може зламатися. Третій момент – кругова амортизація. З нею тюбінг значно виграє у плані безпеки, до того ж додає емоцій на дрібних купинах – ніби стрибаєш на батуті.

Переваг у тюбінгу маса. Наприклад:

1. Після закінчення сезону або прогулянки навіть метровий тюбінг легко складається і займає місця на полиці не більше ніж звичайний портфель. 2. За ним легко доглядати. Просто протерти від снігу і все: він не почне гнити чи псуватись. 3. Днище тюбінга виконується з особливо слизьких матеріалів, що дозволяє кататися навіть із невеликих гірок.

Але, вибираючи тюбінг, ви повинні розуміти, що за всіх його плюсів є цілком певні конструктивні особливості, про які потрібно знати. Насамперед – керованість. Вона у тюбінгу знаходиться практично на нулі. Звичайно, це додає адреналіну, але потрібно обов'язково вибирати пологі гірки, без віражів, перешкод та можливості раптової появи людей на трасі. Також тюбінг легко пошкодити, якщо наїхати на гостре каміння.

Тюбінг (англ. tubing, від tube – труба) – катання на надувних санчатах (тюбах) по снігу або по воді. У розмовній промові також  надувні санки, сноу-санки, сноу-тюбінг та ТОБОГГАНИ. Це вид активного відпочинку, в процесі якого райдер постійно здійснює підйоми в гору, відчуваючи корисні кардіонавантаження (розвиваючи серце і легені), тонізує велику кількість м'язів і розвиває координацію, що благотворно відбивається на його розвиток і здоров'я. Катання на тюбінгах набуває все більшої популярності в УКРАЇНІ не тільки дітей, а й для дорослих.

        Конструкція: санки (тюб) — надувна тороподібна камера, що слугує пневмокаркасом, поміщена в чохол із міцних синтетичних тканин: поліестер, поліексворд, армована тканина ПВХ, а ділянки, що зазнають максимальних навантажень, додатково посилюються капронової стрічкою. Для зручності чохол забезпечений ручками для утримання сідку в процесі ковзання та транспортування. Спеціальне покриття мінімізує тертя з поверхнею під час ковзання, що дає змогу розвивати велику швидкість на схилах із маленьким ухилом. Сама камера пом'якшує удари у разі падіння або зіткнення, що, попри велику швидкість, знижує можливість травми до мінімуму.

        

Катання по снігу:

Спуск на тюбі засніженими схилами невеликої крутості був відомий уже в 1820-х роках, хоча форма самого тюба та відрізняється від сьогодення. Спуск відбувається завдяки силі гравітації і залежно від сили тертя тюб може розвивати досить велику швидкість. Керувати тюбом можна, змінюючи положення тіла й у такий спосіб змінюючи центр ваги.

Катання водою:

Катання на тюбі по воді.

Водний тюб за своєю будовою мало чим відрізняється від тюба для спуску по снігу. Є кілька різновидів катання на тюбі по воді.

Сплав:

Сплав відбувається майже так само, як і на байдарках. Єдина відмінність цих двох видів спорту — сила течения. Оскільки тюб майже не керований, сплаваються тюбери тільки на річках із середньою силою течії.

На катері:

Інший різновид водної розваги — катание на тюбе на катере. Для цього тюб закріплюють позаду катера та тягнуть його за собою на швидкості, як на водних лижах. На великій швидкості тюб може відірватися від води та відбувається короткий політ. Останнім часом «полети» на тюбі набувають популярності.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner