Велосипед дорожній 26 Electric Cubic класичний жіночий 2024 білий

Топ продаж
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: Д2624-Galicia чорний
12 540 ₴
Показать оптовые цены+380 (63) 276-36-77
0994549513
- +380 (98) 357-93-830983920868
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед дорожній 26 Electric Cubic класичний жіночий з кошиком, білий.
ОПИС:
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Тип велосипеда | City, міський |
| Діаметр колес | 26" |
| Розмір рами | 15" |
| Вага (сер.) | 15,5 |
| Макс. споряджена вага | 150 |
| Рік | 2024 |
| Колір | білий |
| РАМА | |
| Рама | Алюмінієва |
| Вилка | Алюмінієва. |
| Рульова колонка | безрізьбова 1.8 |
| ПРИВІД | |
| Швидкостей | 7 |
| Манетки | |
| Передній перемикач | |
| Задній перемикач | Tourney TZ |
| Касета | Shimano |
| Шатуни | Prowheel |
| Ланцюг | |
| Каретка | |
| ГАЛЬМА | |
| Тип гальм | дискові |
| Гальмівні ручки | |
| КОЛЕСА | |
| Ободи |
26" 36Н |
| Спиці | чорні |
| Покришки | Compass 26 x 2.125 |
| КОМПЛЕКТУЮЧІ | |
| Кермо | |
| Гріпси | анатомічні,ергономічні |
| Винос | Алюмінієвий |
| Сідло | Electric, комфортне |
| Підсідільний штир | |
| Педалі | Алюмінієві |
| Багажник | Алюмыныэвий |

КОМПАНІЯ https:https://prof-velo.com.ua/
+ 38098-357-9383
+ 38063-276-3677
ДОСТАВКА СПОРТИВНИХ ТОВАРІВ ПО ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ.
ВІДПРАВКА В ДЕНЬ ЗАМОВЛЕННЯ ПРИ НАЯВНОСТІ ТОВАРУ НА СКЛАДІ.
Замовлений Вами велосипед буде зібраний та налаштований фахівцями. Вам залишиться встановити на місце тільки кермо, вело-сідло і педалі.
Через два тижні Вам необхідно зробити перше ТО: підтягнути всі гайки і болти, перевірити шатуни (накидним ключем на 15"). Ланцюг змащувати маслом "веретенка". є необхідність все перевірити, так ви збільшуєте термін придатності для всіх вузлів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electric |
| Пол | Унисекс |
| Тип велосипеда | Городской/дорожный |
| Возрастная группа | С 12 лет |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр колеса/диска | 26" |
| Размер рамы | 15.5" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Количество колес велосипеда | 2 |
| Тип амортизации | Передний |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Количество скоростей | 7 |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Белый |
| Конструкция вилки | Пружинно-эластомерная |
| Вес | 15.5 кг |
| Надувные колеса | Да |
| Максимальный вес | 150 кг |
| Рост велосипедиста | 160-175 |
| Год выпуска | 2024 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Переключение скоростей | переднее переключение скоростей |
| Рост велосипедиста (см) | 155 |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулировка жесткости вилки | Нет |
| Крылья | Да |
| Багажник | Да |
| Регулируемый вынос руля | Да |
| Регулировка подъема руля | Нет |
| Наличие насоса | Приобретается отдельно |
| Тип профиля | Двустенный |
| Материал обода | Алюминиевый сплав |
| Педали | Платформенные |
| Руль | Изогнутый |
| Крепление дискового тормоза | Втулки |
| Количество звезд | 1 |
| Багажная корзина | Сзади |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Защита цепи | Да |
| Звонок | Да |
| Подножка | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Передня фара |
- Цена: 12 540 ₴







