Велосипед Royal 24 HOLLY малиновый 2025

- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 2424 Holly малиновий
8 316 ₴
Показать оптовые цены- +380 (98) 357-93-830983920868
Велосипед Royal 24-12.5" Holly малиновий.
Характеристики:
Рама: сталева.
Вилка: сталева амортизаційна з LockOut.
Обід: подвійний алюмінієвий.
Покришка: 2,35" Wanda.
Обладнання: зад. перем. SHIMANO RD-TZ50 + пер. перем.ROYAL FD-TZ30+ на кермі ROYAL ST-EF500
Трещітка: ATA-7 index.
Шатун сталевий.
Кермо сталь + винос алюм.
Передня втулка з ексцентриком
Картридж NECO.
Гальма: дискові передні і задні
У КОМПЛЕКТ ДО ВЕЛОСИПЕДА ВХОДИТЬ: КРИЛА, КАТАФОТИ, ПІДНІЖКА, ПАСПОРТ.
При 100% оплаті - доставка в подарунок

КОМПАНІЯ https:https://prof-velo.com.ua/
+ 38098-357-9383
+ 38063-276-3677
ДОСТАВКА СПОРТИВНИХ ТОВАРІВ ПО ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ.
ВІДПРАВКА В ДЕНЬ ЗАМОВЛЕННЯ, ПРИ НАЯВНОСТІ ТОВАРУ НА СКЛАДІ.
Замовлений Вами велосипед буде зібраний і налаштований фахівцями. Вам залишиться встановити на місце тільки кермо, вело-сідло і педалі. Крила рекомендуємо встановлювати через деякого часу, щоб дитина звикла до габаритів велосипеда.
Через два тижні Вам необхідно зробити перше ТО: підтягнути всі гайки і болти, перевірити шатуни (накидним ключем на 15"). Ланцюг змащувати маслом "вереточка". І в обов'язковому порядку перевірити рульову!!! є необхідність все перевірити.Так ви збільшуєте термін придатності всім вузлам.Налаштування дискових гальм слід довірити фахівцю в міру необхідності.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Royal |
| Пол | Женский |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Возрастная группа | От 7 до 12 лет |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр колеса/диска | 24" |
| Размер рамы | 12" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Материал изготовления рамы | Хромомолибденовая сталь |
| Количество колес велосипеда | 2 |
| Тип амортизации | Передний |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Количество скоростей | 21 |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Розовый |
| Конструкция вилки | Пружинно-масляная |
| Ход вилки | 100 мм |
| Вес | 13.5 кг |
| Надувные колеса | Да |
| Максимальный вес | 95 кг |
| Рост велосипедиста | 130-165 |
| Год выпуска | 2024 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Переключение скоростей | Ручное |
- Цена: 8 316 ₴






