Велосипед дитячий IMPULS CL Leon 18Д. чорно-сине-салатовий

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: YM 1823 ЧС
4 312 ₴
Показать оптовые цены- +380 (98) 357-93-830983920868
Велосипед дитячий IMPULS CL Leon 18Д. чорно-сине-салатовий
-Дитячий 2-колісний велосипед призначений для дітей ВІД 5-ть років (зріст 115см), які почали вчитися самостійно їздити і утримувати рівновагу. Для цієї мети надані ЗЙОМНІ СТРАХУВАЛЬНІ КОЛЕСА.
-ГАЛЬМАННЯ можливе шляхом прокручування педалей у зворотний бік - надійна цільна система "американка".
-Для захисту від бруду передбачені широкі крила, а також передбачений захист від попадання одягу в ланцюг.
-Так само є додатково:
регульовані по висоті сидіння та кермо;
Дзеркало;
дзвіночок;
багажник;
ОПИС ТОВАРУ:
Розмір колеса 18 дюймів
Рама/вилка високоміцна сталь
Кермо 1-болтове кріплення, фарбована сталь, висота min=80, max= 88
Рульові накладки гумові грипси
Сидіння Анатомічне, шкірозамінник, покращеного типу з доп.пластиковим фіксатором, висота min= 80, max= 89
Підсидільний штир Фарбований, регулюється по висоті, затискач: болт
Каретка розбірна, на насипних підшипниках
Система шатунів "американка", одно-елементна зі знімною зіркою
Захист ланцюга Р-подібний, сталь.
Гальма передньо-кліщові; задній-ножний
Колеса гума YМ/18х2,125 (57-406)
Обода фарбована сталь
Педалі пластмаси з бічними відбивачами
Багажник є
Крила переднє / заднє, фарбована сталь
Дод. Комплектація бічні страхувальні колеса, дзеркало, дзвінок, світло-відбивачі (передні/задні/колісні), м'які рульові накладки
Вага 10,9 кг

Компанія https:https://prof-velo.com.ua/
+ 38098-357-9383
+ 38063-276-3677
Доставка спортивних товарів по території України !
Відправка в день замовлення при наявності товара на складі!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IMPULS BIKE |
| Пол | Для мальчиков |
| Тип велосипеда | Городской/дорожный |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр колеса/диска | 18" |
| Размер рамы | 10 |
| Задний тормоз | Ножной |
| Материал изготовления рамы | Углеродистая сталь |
| Количество колес велосипеда | 2 |
| Тип амортизации | Без амортизации |
| Передний тормоз | Ободной механический |
| Количество скоростей | 1 |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Синий |
| Конструкция вилки | Жесткая |
| Вес | 10.9 кг |
| Надувные колеса | Да |
| Максимальный вес | 45 кг |
| Год выпуска | 2023 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Крылья | Да |
| Багажник | Да |
| Регулировка подъема руля | Да |
| Тип профиля | Одностенный |
| Материал обода | Сталь |
| Педали | Платформенные |
| Руль | Изогнутый |
| Количество звезд | 1 |
| Съемные вспомогательные колеса | Да |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Зеркало заднего вида | Да |
| Защита цепи | Да |
| Звонок | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Рост велосипедиста | от 115 |
| Наличие насоса | нет |
- Цена: 4 312 ₴









