Велосипед 16" дюймів 2-х колесний Impuls SP KITTY карамельний

Новинка
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: SP 1617 карамельний
4 065,60 ₴
Показать оптовые цены+380 (63) 276-36-77
0994549513
- +380 (98) 357-93-830983920868
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед 16" Impuls SP KITTY карамельний
-Дитячий 2х-колісний велосипед призначений для дітей ОТ 4 років (зріст 110 см), які почали вчитися самостійно їздити та утримувати рівновагу.
-ТОРМОЖЕННЯ можливе через прокручування педалей у зворотний бік — надійна цілісна система "американка".
-Для захисту від бруду передбачені широкі крила, а також передбачений захист від потрапляння одягу в ланцюг.
-Так само є додатково:
- регульовані за висотою сидіння й кермо;
- зеркало;
- дзвіночок.
ОПИС ТОВАРУ:
| Розмір колеса | 16 дюймів |
| Рама/вилка | високоміцна сталь |
| Кермо | 1-болтове кріплення, висота min = 70, max= 78 |
| Кермові накладки | прогумовані грипси |
| Сидіння | Анатомічний, шкір.зам, покращеного типу з фіксатором, висота min = 70, max = 79 |
| Підсидельний штир | Крашений, регулюється за висотою, затискач: болт |
| Каретка | розбірна, на насипних підшипниках |
| Система шатунів | "американка", одноелементна зі знімною зіркою |
| Захист ланцюга | Р-подібна, сталь |
| Гальма | передній-клещовий; задній — ножний |
| Колеса | резина YМ/ 16 х 2,125 |
| Ободи | фарбована сталь |
| Педалі | пластмаса з бічними відбивачами |
| Крила | переднє/заднє, спортивні |
| Доп. Комплектація | бічні страхувальні колеса, дзеркало, дзвінок, світловідбивачі (передні/задні/колісні), |
| Вага | 9,2 кг |

Компанія https:https://prof-velo.com.ua/
+ 38098-357-9383
+ 38063-276-3677
Доставка спортивних товарів по території України !
Відправка в день замовлення при наявності товара на складі!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IMPULS BIKE |
| Пол | Унисекс |
| Тип велосипеда | Детский |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
| Размер рамы | Менее 9" |
| Задний тормоз | Ножной |
| Материал изготовления рамы | Углеродистая сталь |
| Количество колес велосипеда | 2+2 |
| Тип амортизации | Без амортизации |
| Передний тормоз | Ободной механический |
| Количество скоростей | 1 |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Конструкция вилки | Жесткая |
| Вес | 9.2 кг |
| Надувные колеса | Да |
| Максимальный вес | 35 кг |
| Рост велосипедиста | 100-120 |
| Год выпуска | 2023 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Крылья | Да |
| Багажник | Нет |
| Регулировка подъема руля | Да |
| Наличие насоса | Приобретается отдельно |
| Тип профиля | Одностенный |
| Материал обода | Сталь |
| Педали | Платформенные |
| Руль | Изогнутый |
| Количество звезд | 1 |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Зеркало заднего вида | Да |
| Защита цепи | Да |
| Звонок | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| ЦВЕТ | ПЕРСИКОВЫЙ |
- Цена: 4 065,60 ₴




