Велосипед дитячий IMPULS Kitty 18Д. малиново-фіолетовий

Вибір покупця
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: YM 1817 МФ
4 312 ₴
Показать оптовые цены+380 (63) 276-36-77
0994549513
- +380 (98) 357-93-830983920868
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед дитячий IMPULS Kitty 18Д. малиново-фіолетовий
-Дитячий 2х-колісний велосипед призначений для дітей ВІД 6-ть РОКІВ (зростання 115см), які почали вчитися самостійно їздити і утримувати рівновагу. Для цієї мети надані ЗНІМНІ СТРАХУВАЛЬНІ КОЛЕСА.
-ГАЛЬМУВАННЯ можливо шляхом прокручування педалей у зворотний бік - надійна цілісна система "американка".
-Для захисту від бруду передбачені широкі крила, а так само передбачена захист від попадання одягу в ланцюг.
-Так само є додатково:
- регульовані по висоті сидіння і кермо;
- дзеркало;
- дзвіночок;
- багажник;
ОПИС ТОВАРУ:
| Розмір колеса | 18 дюймів |
| Рама/вилка | високоміцна сталь |
| Кермо | 1-болтове кріплення, фарбована сталь, висота min=80, max= 88 |
| Рульові накладки | прогумовані гріпси |
| Сидіння | Анатомічне, кожзам, покращеного типу з дод. пластиковим фіксатором, висота min= 80, max= 89 |
| Подсидальный штир | Фарбований, регулюється по висоті, затиск: болт |
| Каретка | розбірна, на насипних підшипниках |
| Система шатунів | "американка", одне-елементна зі знімною зіркою |
| Захист ланцюга | Р-образна, сталь |
| Гальма | передній-кліщовий; задній ножний |
| Колеса | гума РОЗУМ/ 18х2,125 (57-406) |
| Обода | фарбована сталь |
| Педалі | пластмаса з бічними відбивачами |
| Багажник | є |
| Крила | переднє / заднє, фарбована сталь |
| Доп. Комплектація | бічні страхувальні колеса, дзеркало, дзвінок, світловідбивачі (передні/задні/ колісні), м'які накладки рульові |
| Вага | 10,9 кг |

Компанія https:https://prof-velo.com.ua/
+ 38098-357-9383
+ 38063-276-3677
Доставка спортивних товарів по території України !
Відправка в день замовлення при наявності товара на складі!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IMPULS BIKE |
| Пол | Для девочек |
| Тип велосипеда | Городской/дорожный |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр колеса/диска | 18" |
| Размер рамы | Менее 9" |
| Задний тормоз | Ножной |
| Материал изготовления рамы | Углеродистая сталь |
| Количество колес велосипеда | 2 |
| Тип амортизации | Без амортизации |
| Передний тормоз | Ободной механический |
| Количество скоростей | 1 |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Конструкция вилки | Жесткая |
| Вес | 10.9 кг |
| Надувные колеса | Да |
| Максимальный вес | 45 кг |
| Год выпуска | 2023 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Крылья | Да |
| Багажник | Да |
| Регулировка подъема руля | Да |
| Тип профиля | Одностенный |
| Материал обода | Сталь |
| Педали | Платформенные |
| Руль | Изогнутый |
| Количество звезд | 1 |
| Съемные вспомогательные колеса | Да |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Зеркало заднего вида | Да |
| Защита цепи | Да |
| Звонок | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Рост велосипедиста | от 115 |
| Наличие насоса | нет |
- Цена: 4 312 ₴







